Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

California Exotic Klystýr UNIVERSAL TUBE

Doporučená nabídka RuzovySlon.cz

Barvy
Průhledná

Barvy
    Průhledná

Klystýr Syringe nás okouzlil svým autentickým designem injekční stříkačky s číselnou ryskou. Líbí se nám, že hračka evokuje zdravotní pomůcku, proto oživí hlavně klinik hrátky. Klystýr s objemem 100 ml se hodí na lehčí výplach análku třeba před masáží prostaty nebo dráždění menším dildem. Hračku doporučujeme i zvědavým vanilkám, které se touží vrhnout do víru slastného experimentování. Role play s lékařským scénářem vás inspiruje k detailní prohlídce a prozkoumání celého partnerova těla.

Klystýr naplníte podobně jako klasickou stříkačku s jehlou s tím rozdílem, že s ohledem na dírky v aplikátoru musíte nástavec ponořit do vody až po hrdlo nádobky. Naši testeři pomůcku Syringe používají občas i na výplach vaginy. Dámy by si ale neměly dopřávat proud vody ve své broskvičce moc často, aby nenarušily přirozené pH vaginální mikroflóry. Před aplikací klystýru si taky ověřte, jestli má voda nebo speciální klystýrový roztok teplotu lidského těla, abyste se nepopálili.

Ergonomický tvar stříkačky s větším koncovým očkem hezky padne do dlaně, proto se s klystýrem dobře manipuluje. Při testování jsme ale zjistili, že pro jednoho člověka je výplach zadečku trochu nešikovný, protože po natažení vody do nádobky je tělo pomůcky i s pístem moc dlouhé. Proto se klystýr Syringe hodí hlavně na okořenění předehry ve dvou.

Pomůcka se vyrábí z pevného, hladkého a odolného plastového materiálu bez ftalátů, který nezpůsobuje alergické reakce. Plast má vodotěsnou úpravu, proto stříkačku i nástavcem snadno udržíte v hygienické čistotě.

V balení najdete dva aplikátory (délka 8 a 12 cm) s rozprašovačem, který vstřikuje vodu do všech stran podobně jako sprcha a tím příjemně masíruje citlivé anální stěny. Vyberte si ten, který vám velikostně lépe sedí, nebo můžete v průběhu hrátek násady střídat. Kratší nástavec vám poslouží spíše na rychlou očistu, delší aplikátor se hodí na hlubší zavedení a preciznější výplach. Na stříkačku je našroubujete pomocí závitu, takže zůstanou hezky na svém místě a z těla nádobky nepadají.

Produkt: California Exotic Klystýr UNIVERSAL TUBE

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové služby59 Kč98 % • 11 899 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

1zákazník doporučuje produkt

• Bezproblémový výplach střev.Intimní hygiena zaručena.Dobré provedení výrobku.
      • Nic.

Produkt doporučuji.